Jesień jest idealną porą roku do tego, aby odświeżyć swoją szafę. Jest również niezwykle inspirująca w kwestii doboru kolorów, czego najlepszym przykładem jest cała paleta barw, w która ubrane są opadające z drzew liście. Idealnym obuwiem, które pomoże Ci wyróżnić się tej jesieni, zaprezentowała marka New Balance. Jak nosić to obuwie, aby komponowało się z resztą garderoby? Zapraszamy!

Buty na jesień 2016 roku wcale nie muszą być nudne i szarobure! Zobacz, chociażby spacerując po parku, ile barw jest w stanie zaprezentować nam nasza złota, polska jesień 🙂 Oczywiście – klasyka, czyli czerń lub brąz – zawsze jest mile widziana i pasuje do większości kreacji, ale nie bój się zaszaleć z kolorami. Jak sama zobaczysz na poniższych zdjęciach, buty damskie New Balance to kolorowe szaleństwo, które przyprawia o zawrót głowy, łamiąc wszelkie znane modowe konwenanse!

Granatowe-Nylonowe-Sportowe-Damskie-newbalanceJak nosić New Balance, aby zwrócić na siebie uwagę? Tutaj masz naprawdę szerokie pole manewru. Obuwie to pasuje zarówno do stroju typowo sportowego, poprzez legginsy i rozciągniętą bluzę, aż po styl casualowy. Sama zobaczysz, że indywidualizm i chęć wyróżniania się z szarego tłumu to główne idee, które przyświecały producentom podczas projektowania obuwia New Balance. Stylizacje możesz bez problemu skomponować z tego, co masz w swojej bezdennej szafie 🙂New Balance Bordowe

Najpopularniejsze modele obuwia New Balance to m.in.:

  • New Balance WL574SLX,
  • New Balance WR996GA,
  • New Balance WR996GB,
  • New Balance WR996GC,
  • New Balance U410NSC,
  • New Balance U410SBO,
  • New Balance U420NNR,
  • New Balance WL373SKM,
  • New Balance WL574SLY,
  • New Balance WL574TSY.

Poniższe fotografie to tylko krótka zajawka tego co możesz stworzyć sama! A czy Ty masz jakieś ciekawe stylizacje/pomysły odnośnie tego, jak nosić New Balance tej jesieni? Do czego pasują? Do czego ewidentnie ich nie ubierać? Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi kreacjami!

New Balance stylizacje damskie

new balance jesień 2015

 

 

 

new balance jak nosićnew balance jak nosić

new balance jak nosić new balance jesień 2015 new balance stylizacje

new balance stylizacje new balance jak nosić buty na jesień 2015 damskie buty na jesień 2015 damskie buty na jesień 2015 damskie buty na jesień 2015 damskie
New Balance damskie bordowe stylizacje
buty na jesień 2015 damskie new balance 2015 damskie

new balance 2015 damskie    new balance 2015 damskie new balance 2015 damskie

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany