Nadeszły dobre wieści dla fanów analogowego brzmienia – „Podróż zwana życiem”, której autorem jest O.S.T.R. doczeka się swojej winylowej wersji. Wersja limitowana z marmurkowymi biało-niebieskimi krążkami będzie ograniczona do 500 sztuk. Numer katalogowy wydania to AR-W128. Planowana data premiery to 20 listopada 2015.

podróż zwana życiem

Jak powiedział sam O.S.T.R.: “To najważniejsza płyta w moim życiu. Od dziecka, chodząc do szkół muzycznych, zbierałem wiedzę, do której musiałem dojrzeć, aby w pełni ją wykorzystać. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych. Moja własna muzyka. Wybraliśmy jedyną w swoim rodzaju drogę. Nie usłyszycie tego nigdzie indziej.”

Asfalt Records: „To najbardziej muzyczna płyta O.S.T.R. Praktycznie pozbawiona sampli, oparta w dużej mierze na instrumentach elektronicznych i bogatych aranżacjach kolektywu Killing Skills. Płyta lekka i melodyjna. Dużo tu przestrzeni i miejsca na refleksje, choć są też momenty mocno energetyczne. Tekstowo jest to najbardziej osobista płyta O.S.T.R., szczera do bólu, pozostawiająca ciarki na plecach.”

Okładka w formie gatefold’u i projekt oprawy albumu zostały stworzone przez niezawodnego Forina.

„Podróż zwana życiem” – tracklista:

Strona A:

1. Prolog
2. Nowy dzień
3. Hybryd
4. Wampiry budzą się po 12.00

Strona B:

5. Pistolet do skroni
6. Podróż zwana życiem feat. Sacha Vee
7. Kraina karłów feat. Cadillac Dale
8. Rise Of The Sun feat. Cadillac Dale

Strona C:

9. Post Scriptum
10. Grawitacja
11. Nie do rozwiązania
12. Ja Ty My Wy Oni feat. Sacha Vee

Strona D:

13. Keep Stabbing
14. Gdybym tylko chciał
15. Fizyka umysłu
16. Kilka zdań o…
17. Lubię być sam

Jeżeli ktoś nie słyszał kawałków z płyty, zapraszam poniżej:

2 komentarze

  • Artur
   Artur

   Witaj Arbuzie,

   na stronie Asfalt Records, 29 października, pojawił się komunikat o wyprzedaniu całego nakładu edycji limitowanej. Jest jednak dobra wiadomość od ekipy AS:

   „Dla tych, co nie zdążyli kupić limitowanej edycji, mamy dobrą wiadomość – w grudniu ruszy preorder nielimitowanego, winylowego albumu w wersji z klasycznymi czarnymi krążkami. Cena o 10 zł niższa!”

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany