Kolejna część serii Call of Duty ponownie osadzona została w odległej przyszłości. Black Ops III stanowi kontynuację historii mającej miejsce w Black Ops II. Za produkcję gry w wersji „pecetowej” odpowiada studio Treyarch, zaś premiera zapowiadana jest na 6 listopada. Czego więc możemy się spodziewać po tej części?

Fabuła nowego CoD’a przenosi nas do roku 2065 (40 lat po ataku dronów zorganizowanym przez Menendeza
w Black Ops II). Aby nie dopuścić do powtórki podobnej sytuacji, postanowiono stworzyć globalny system obronny. Niestety, pojawiało się mnóstwo innych sytuacji, które doprowadziły ludzkość na skraj chaosu, takich jak m.in.  zmiany klimatyczne czy kończące się surowce energetyczne. Nie ma sensu rozpisywać się więcej, aby zostawić sobie zapoznanie się z fabuła w toku samej gry.
Tryb kampanii możemy przejść zarówno w pojedynkę, jak i w ramach kooperacji dla maks. 4 graczy. W odróżnieniu od wcześniejszych części, w Black Ops III podczas rozgrywki w trybie kampanii mamy do czynienia z bardziej otwartymi mapami.
Co do trybu multiplayer, gracze mogą wcielić się w jednego z dziewięciu specjalistów (każdy ma unikalną broń oraz specjalną umiejętność). Będzie można również biegać po ścianach oraz strzelać pod wodą. Sama rozgrywka, jak zwykle przebiega w bardzo dynamiczny sposób.
Dla fanów trybu Zombie mamy dobrą nowinę – pojawi się on również w Black Ops III.
black ops 3

Minimalne wymagania sprzętowe dla Call of Duty: Black Ops III

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1
  • Procesor: Intel Core i3-530 2,93 GHz lub AMD Phenom II X4 810 2,6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 470 lub ATI Radeon HD 6970 z 1 GB pamięci i obsługą DirectX 11
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
  • Inne: wymagana aktywacji gry w usłudze Steam
Do 6 listopada jeszcze trochę czasu pozostało, więc na razie musimy zadowolić się trailerami:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany