Instagram zdobywa coraz większą rzeszę fanów, którzy za jego pośrednictwem dzielą się ze światem, zaklętymi w fotografie, momentami ze swojego życia. Ten popularny portal społecznościowy udostępnił niedawno 10 najpopularniejszych zdjęć w 2015. Kto znalazł się w tym zestawieniu?

Próżno szukać większych niespodzianek – zestawienie zdominowały piękne i bogate celebrytki, które śledzone są na Instagramie przez miliony oddanych fanów.

W klasyfikacji 10 najpopularniejszych zdjęć na Instagramie w 2015 roku prym wiedzie Taylor Swift. Fotki zamieszczone przez tą amerykańską wokalistkę stanowią 50% rankingu. Pierwsze miejsce przypadło jednak komuś innemu – zwyciężyła Kendall Jenner (przyrodnią siostrą Kim Kardashian). 20-latka świetnie radzi sobie w modelingu, zaś całkiem niedawno sam Karl Lagerfeld dostrzegł jej predyspozycje do bycia zawodową modelką. Co więcej – Kendall brała udział w pokazie Victoria’s Secret! Jej fantastyczne zdjęcie z włosami ułożonymi w kształt serduszek zebrało ponad 3,2 miliona polubień! Dal porówniania – najpopularniejsze zdjęcie Taylor ma ponad 0,5 miliona serduszek mniej. W rankingu znalazły się również Kylie Jenner, Beyonce i Selena Gomez.

10. Taylor Swift  z kotem


9. Kendall Jenner świętuje 20 mln followersów

8. Ponownie Taylor Swift i jej kot


7. Selena Gomez w swterze

6. I znowu… Taylor Swift i jej kot


5. Beyonce i Blue Ivy 

4. Taylor Swift z Calvinem Harrisem


3. Kylie Jenner z dyplomem

2.  Prezent dla Taylor od Kanye West’a


1. Fryzura Kendall Jenner’s 

A które zdjęcie przypadło Tobie do gustu? Jeżeli masz innego faworyta, zapraszamy do zamieszczenia zdjęć w komentarzu! 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany