Początek roku 2016 w branży muzycznej zapowiada się naprawdę emocjonująco, a wszystko to za sprawą m.in. Łukasza Małkiewicza, znanego pod pseudonimem Małpa. Po 6 latach ten toruński raper postanowił wypuścić kolejny album długogrający. Małpa „Mówi” już w lutym!

Płyta, którą Małpa wyznaczył swoją silną pozycję na polskiej scenie rapowej to, w niektórych kręgach kultowa, pozycja pt. „Kilka numerów o czymś”. Płyta ta była dystrybuowana przez wytwórnię Asfalt Records, zaś poziom sprzedaży na poziomie 15 tys. sztuk (co oznacza przyznanie statusu tzw. „złotej płyty”) debiutancki album Małpy osiągnął w roku 2012. Jeżeli ktoś z Was nie zna tego materiału, sprawdźcie promomix „KNOC”:

Małpa długo kazał czekać swoim fanom na kolejny lolgplay. Apetyt rósł sukcesywnie przez te wszystkie lata, szczególnie gdy można było usłyszeć tego wyjątkowego artystę w występach gościnnych u innych raperów (m.in. na albumie Włodiego „Wszystko z dymem” w kawałku pt. „Guzik”). Co do samej płyty – „Mówi” zostanie wydana przez nowo powstałą wytwórnię Proximite, którą tworzą Małpa wspólnie z Jinxem.

Album będzie dostępny w dwóch wersjach: sama płyta (35 zł) oraz płyta + bandana (45 zł). „Mówi” dostępny jest
w przedsprzedaży na stronie Urbancity.

malpa bandana

Małpa „Mówi” Bandana

Co więcej – płyta zamówiona w pre-orderze, będzie różnić się od tej, która znajdzie się na półkach sklepowych. Dokładna data premiery to 5 lutego 2016.

Płyta Małpy pt. „Mówi” promowana jest m.in. przez poniższe single:

Małpa – Satelity (prod. The Returners)

Małpa – Jedyna Słuszna Droga (feat. Jinx) (prod. Zetena)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany