Mimo, że Microsoft to stosunkowo świeży producent urządzeń mobilnych, zdążył już na stałe zagościć na tym rynku. Wielu operatorów oferuje już telefony Microsoft. Ich ilość nie ułatwia jednak wyboru. Dotyczy to zwłaszcza osób, które nie posiadają dużej wiedzy z zakresu technologii. Warto w takiej sytuacji zadać sobie kilka pytań odnośnie tego w jaki sposób użytkujemy telefon i czego dokładnie od niego wymagamy. Dzięki temu wybór odpowiedniego urządzenia dla siebie będzie znacznie prostszy i będzie większa szansa, że faktycznie wybierzesz najlepszy telefon.

Czego potrzebujesz?

Poszczególne telefony Microsoft różnią się pomiędzy sobą zarówno wydajnością, wyglądem jak i samą wielkością. Musisz więc dokładnie zastanowić się nad każdym z tych elementów, aby dokonać dobrego wyboru. Nie warto bowiem kupować flagowego modelu jeżeli nie będziesz w stanie wykorzystać jego wszystkich możliwości. To samo tyczy się modeli mniej wydajnych, które mają nieco słabsze parametry i gorsze aparaty. Odpowiedź na pytanie czego dokładnie potrzebuję jest więc kluczowa. Najlepiej samemu ocenić co najczęściej robisz na telefonie i dlaczego zmieniasz go na inny. Znacząco ułatwia to późniejszy wybór najbardziej opłacalnego smartfona dla siebie. Takiego z którego korzystanie jest naprawdę komfortowe i przyjemne.

Jakie telefony Microsoft są dostępne na rynku?

O ile rynek wtórny jest bardzo bogaty w różnorodne telefony o tyle jeżeli chodzi o nowe to wybór jest dość ograniczony. Na przykład u operatora Play dostępnych jest 7 urządzeń. Tyle jednak w zupełności wystarcza do tego, aby znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie. Wydajnościowo są to bowiem bardzo zróżnicowane smartfony. Dostępny jest oczywiście model Microsoft Lumia 950 w wersji XL oraz zwykłej, który na ten moment jest najwydajniejszym telefonem tego producenta. Z drugiej strony osoby nie mające dużych wymagań względem telefonu mogą postawić na Microsoft Lumia 535, która idealnie sprawdzi się w podstawowych zadaniach. Dodatkowo wszystkie telefony można mieć już nawet za 1 zł. Wystarczy odwiedzić stronę: http://www.play.pl , aby zapoznać się z dokładną ofertą operatora.

Microsoft Lumia 950

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany