Ustalony, niezależny od bieżących czynników i wpływów koszt serwisu. Pełen pakiet usług, obejmujący wszystkie możliwe naprawy, wymiany i to przy wykorzystaniu oryginalnych części. Serwis samochodów nowych oraz używanych – w kraju i zagranicą, u wszystkich partnerów programu, niezależnie od miejsca. Wszystko to opisuje BMW Service Inclusive dostępny u dealera Bawaria Motors – usługa ta dodatkowo pozytywnie wpływa na wartość samochodu przy jego ewentualnej sprzedaży – pakiet serwisowy przechodzi wtedy na nowego właściciela.

Każdego dnia dochodzi do serii różnego rodzaju wypadków, stłuczek czy innych sytuacji, które potencjalnie mogą się przydarzyć nawet najlepszemu kierowcy –  według opinii specjalistów, to bardzo często sytuacje, których nie sposób uniknąć – rozlany na jezdni olej, mgła, brak przyczepności nawierzchni. Większość kierowców doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zna konsekwencje takich zdarzeń. Każde uszkodzenie samochodu, nie ważne jak niewielkie by nie było oznacza koszty, które należy przeznaczyć na konserwację, serwis, naprawę oraz ewentualne części. Z pozoru są to koszty, których nie sposób przewidzieć czy zaplanować. Opinie kierowców wskazują, że to właśnie nieprzewidywalność kosztów wynikających z takich sytuacji są czynnikiem najbardziej uciążliwym. Rozwiązaniem, które niweluje takie nieprzyjemne niespodzianki, dając jednocześnie rozwiązanie jak sobie z nimi poradzić, jest właśnie oferowana przez Bawaria Motors usługa BMW Service Inclusive, dzięki któremu klient może cieszyć się swoim BMW bez zmartwień o to, co się stanie, jeśli jego samochód zostanie uszkodzony.

Pakiety serwisowe

Wiele marek posiada różnego rodzaju pakiety serwisowe, wspierające użytkowników ich samochodów. Część z nich oferuje tylko bezpłatne przeglądy czy wymianę opon, inne posiadają bardziej rozbudowane zestawy. Bawaria Motors, jako dealer samochodów marki BMW oferuje swoim klientom najkorzystniejszy możliwy pakiet serwisowy i to w dwóch opcjach do wyboru, tak żeby klient mógł wybrać najlepszy dla siebie – opinie klientów potwierdzają atrakcyjność tych rozwiązań. Service Inclusive to podstawowy pakiet serwisowy, obejmujący wszystkie prace związane z serwisem samochodu, z wykorzystaniem oryginalnych części BMW. W zakres prac serwisowych wchodzi m.in. wymiana oleju, kontrola pojazdu, przeglądy, serwis i naprawa filtrów powietrza oraz paliwa, a także serwis i wymiana świec zapłonowych, płynu hamulcowego oraz mikrofiltra.  Rozszerzoną opcją serwisową Bawaria Motors jest pakiet Service Inclusive Plus, który oprócz oferowanych w podstawowej wersji usług, zawiera też wymianę części eksploatacyjnych, jak np. wymiana przednich lub tylnych tarcz hamulcowych, wymiana sprzęgła czy piór wycieraczek. Ponadto dodatkowym pakietem, na który klient może się zdecydować jest BMW Repair Inclusive, który przedłuża prawo do naprawy usterek poza okres gwarancyjny. Każda z opcji pakietu Service Inclusive jest dostępna we wszystkich oddziałach Bawaria Motors (Katowice, Warszawa, Gdańsk, Janki).

Pakiet BMW Service Inclusive

Dostępny w Bawaria Motors pakiet BMW Service Inclusive niesie za sobą szereg korzyści związanych z finansami czy emocjami.  Przejrzystość kosztów oraz brak niespodziewanych wydatków, zabezpieczenie przed wzrostem cen oraz korzystne warunki to najczęściej wymieniane w opiniach klientów zalety pakietu, tak samo jak zasada all inclusive zapewniająca komfort psychiczny oraz międzynarodowość usługi – dzięki temu klient nie musi się martwić usterkami powstałymi za granicą. Kolejną rzeczą, którą klienci wymieniają w swoich opiniach, jest możliwość skorzystania z usługi serwisowej u każdego dealera biorącego udział w programie.

Pakiet Service Inclusive zapewnia korzyści każdemu klientowi BMW, niezależnie od tego jaki model samochodu i pakietu wybierze. Szczegóły wraz z cenami można uzyskać od dealerów BMW, w tym oczywiście od dealera Bawaria Motors. Można też skorzystać z kalkulatora pakietów BMW Repair Inclusive, dostępnego na stronie internetowej.

Więcej na: http://www.bawariamotors.pl

bawaria motors

4 komentarze

 1. Damian

  I to właśnie lubię w serwisach Bawarii Motors – nie zaskoczy mnie koszt takiego serwisu, bo ceny są jasne i przejrzyste. A do tego wszystko jest pod kontrolą, jeśli trzeba coś dodatkowo wymienić to jest telefon z pytaniem o zgodę i wyjaśnieniem dlaczego trzeba. I klient nie przyjeżdża zdziwiony do dealera po odbiór samochodu.

  Odpowiedz
 2. tobiasz77

  Ja też mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o Bawarię. Kupiłem swoje Mini właśnie u dealera Bawaria Motors Mini w Katowicach i była to przyjemność. Fajna jazda próbna, dobrze doradzili a sama transakcja sprzedaży była szybka. Warto ich wybrać.

  Odpowiedz
 3. łukasz.sakowi

  Właśnie zastanawiam się nad kupnem BMW i widzę że mają teraz wyprzedaż modeli BMW X4 oraz BMW X1 w Bawaria Motors BMW Gdańsku. Ktoś może miał jakieś doświadczenia z tym dealerem? Z tego co czytam w internecie mają wysoką jakość obsługi klienta więc chyba się do nich wybiorę.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany