Pokój dziecka pełny już jest pluszaków, klocków, lalek czy samochodów? Maluch znudził się już swoimi zabawkami i nie wiesz co mu kupić, żeby sprawić mu radość? Pomysłów na kreatywne i ciekawe prezenty jest bardzo dużo. Warto wybierać przedmioty, które nie są jednorazowe i do których dziecko wróci z radością, ponieważ za każdym razem zabawa będzie wyglądać inaczej.

Zabawki muzyczne

Zabawkowe instrumenty kupuje się dzieciom już od 1go roku życia. Kolorowe pianinka dla najmłodszych czy dziecięce perkusje i keyboardy dla starszych dzieci. Jeśli maluch nie chce grać na instrumencie to alternatywą może być mikrofon dla dzieci. Tego typu gadżety mają różne funkcje uatrakcyjniające zabawę np. możliwość nagrywania piosenek. Ciekawe są też mikrofony do karaoke, które mogą mieć wgrane jakieś piosenki. Czasem można do nich podłączyć urządzenie z ulubionymi utworami dziecka, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Wśród zabawek muzycznych warto też wymienić maty do tańczenia, które są świetnym pomysłem na zabawę dla całej rodziny.

Zabawa w dorosłych

Dzieci uwielbiają wcielać się w różne role. Często próbują naśladować swoich rodziców. Taką zabawę można im urozmaicić dzięki zabawkowym warsztatom i kuchniom dla małych kucharzy. Warsztat zabawkowy daje maluchom ogromne możliwości zabawy. Stolik, regał z półkami i walizka na narzędzia pozwala utrzymać w narzędziach porządek. Zabawkowy pas majsterkowicza z kaskiem pozwala dzieciom poczuć się jak prawdziwy mechanik. Takie gadżety sprawiają dzieciom wiele radości i dają im możliwość ciekawej i kreatywnej zabawy.

Zabawki rozwijające kreatywność

Ekspert sklepu Hulahop.pl rekomenduje kreatywne zabawki, które zachęcają dzieci do samodzielnej pracy i rozwijania się na różnych płaszczyznach. Zabawki muzyczne czy zabawowe warsztaty doskonale sprawdzają się w tej roli. Dobry sklep z zabawkami może oprócz tego zaoferować wiele innych kreatywnych gadżetów takich jak np. zestawy do samodzielnego robienia biżuterii, rzepy do tworzenia zwierzątek czy modele do sklejania.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany