Skok ze spadochronem to wspaniałe doświadczenie, które idealnie pasuje jako prezent dla męża na rocznicę ślubu. Strzelnica jest praktycznym podarunkiem, który nauczy obsługi broni i zagwarantuje niezapomniane emocje. Jazda sportowymi autami, jak Ferrari czy Lamborghini,, to świetny prezent dla miłośników motoryzacji oraz fanów szybkich pojazdów.

Skok ze spadochronem – prezent dla miłośników mocnych wrażeń

Skoki spadochronowe to rozrywka dla mężczyzn lubiących wysoką dawkę adrenaliny. Atrakcja odbywa się na wysokości 3000 m lub 4000 m na terenie polskiego aeroklubu. Jest to skok tandemowy w towarzystwie profesjonalnego skoczka spadochronowego. Rozpoczyna się od krótkiego szkolenia oraz doboru najlepszego sprzętu dla skoczka. Lot awionetką na wymaganą wysokość trwa około 15 minut, po czym odbywa się skok. Swobodny lot trwa około 50 sekund, po czym uczestnik delektuje się szybowaniem na otwartej czaszy spadochronu. Po bezpiecznym lądowaniu otrzymuje się pamiątkowy certyfikat. Jest to wspaniały prezent na urodziny męża. Ciekawym pomysłem na uczczenie rocznicy ślubu jest wspólny skok i wzajemne delektowanie się przyjemnością z lotu.

Strzelnica – okazja do mocniejszych wrażeń

Wypad na strzelnicę jest doskonałym prezentem dla męża, który pasjonuje się militariami. Atrakcja pozwala poznać praktyczną podstawę obsługi broni. W zestawie prezentu jest:

  • szkolenie z zasad bezpieczeństwa obchodzenia się z bronią,
  • opieka doświadczonego instruktora, który dba o sprawny przebieg strzelania,
  • strzały z wybranej broni: pistolet CZ-75, Glock, Beretta, shotgun czy rewolwer magnum.

Jest to atrakcja, która dostarcza niezapomnianych emocji związanych z wystrzałem hukiem amunicji. To świetny pomysł na prezent dla fana broni – męża, ojca, syna czy brata. To również idealny podarunek dla mężczyzny, który chce poczuć się jak bohaterowie filmów akcji!

Jazda sportowym autem – prezent dla miłośników motoryzacji

Firmy motoryzacyjne oferują jazdę sportowymi autami, które są marzeniem wielu kierowców. Uczestnik ma możliwość przejechania się samochodami jak Ferrari 458 Italia, Nissan GTR, Audi R8 czy legendarne Lamborghini Gallardo. Wszystkie te sportowe auta przyspieszają w mniej niż 4 sekundy do 100 km/h! Emocje towarzyszące temu doświadczeniu są niezapomniane. Atrakcja odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym idealnie dostosowanym do tego typu pojazdów. Wszystko odbywa się pod kontrolą doświadczonego instruktora, który na wstępie tłumaczy mechanikę pojazdu, a w trakcie jazdy podpowiada, jak osiągnąć maksymalne parametry samochodu. Firmy oferują też przejażdżkę dwoma autami w celu porównania ich mocy. Jazda tymi sportowymi autami to świetna okazja na prezent na 30. lub 40. urodziny.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany