Wielu z nas potrzebuje dziś chwili wytchnienia i regeneracji dla swojego ciała, ale także ducha. Doskonałym miejscem, gdzie można odpocząć od codziennych stresów oraz zgiełku życia jest SPOT spa Poznań. Dla każdego klienta przygotowuje się tu indywidualnie dobrane zabiegi, m.in. na bazie ekskluzywnych kosmetyków Decleor.

Spot spa Poznań – rytuały Decleor

Regeneracja – Spot spa Poznań to miejsce, w którym można skorzystać z ekskluzywnych rytuałów Decleor. Decleor to znana marka kosmetyczna, która w swoich produktach używa naturalnych olejków eterycznych. Przynoszą one ukojenie dla skóry całego ciała, a także naszych zmysłów. Szeroka gama kosmetyków pozwala na dobranie indywidualnego programu regeneracji dla każdego klienta spa w Poznaniu.

Rytuały dla ciała od Decleor

 • Aroma Blend – nowatorska technika masażu wykorzystująca ugniatanie, uciskanie kciukami i rolowanie. To przyjemny i skuteczny rytuał w kształtowaniu sylwetki. Skóra po zabiegu jest wygładzona i ujędrniona.
 • Aroma-masaż – to relaksujący masaż całego ciała połączony z zabiegiem aromaterapii. Naturalne olejki eteryczne pozwalają na zniwelowanie napięcia i stresu, a także odzyskanie energii oraz miękkości skóry.
 • Oressence – Energia to rytuał na ciało i twarz, który oparty jest na połączeniu olejków eterycznych oraz olejów naturalnych. Oddziałuje na 3 strumienie energii witalnej w ciele człowieka – komórkowy, mięśniowy i emocjonalny. Rytuał składa się z nałożenia witaminowej maski oraz masażu relaksacyjnego z wykorzystaniem aromaterapii.
 • Peeling owocowy – to popularny w gabinetach spa rytuał, który usuwa z ciała oznaki zmęczenia poprzez łagodne złuszczenie martwego naskórka. Skóra po zabiegu staje się jędrna i jedwabiście miękka w dotyku.
 • Masaże relaksacyjne dobrane do indywidualnych potrzeb klientów.
 • Rytuał Idealne plecy – to zabieg oczyszczający na obszar pleców od Decleor. Składa się z wyjątkowego masażu przy pomocy olejków eterycznych.
 • Prolagene Lift na dłonie – to rytuał odmładzająco-odżywczy na dłonie. Regeneruje i wygładza skórę, a także dodatkowo wzmacnia paznokcie.
 • Rytuał miękkie stopy – dzięki specjalnej masce, zabieg zmiękcza i regeneruje skórę stóp. Naturalne olejki dodatkowo wzmacniają oraz odświeżają wygląd paznokci.

Rytuały na twarz od Decleor

Decleor przygotował wiele rytuałów na twarz, które można wykonać m.in. w Spot spa Poznań. Przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry i odpowiadają na jej różne potrzeby. Zabiegi mają na celu przywrócenie cerze blasku, oczyszczenie jej i ukojenie (m.in. Aromaplastie). Wiele klientek decyduje się na rytuały nawilżające oraz oczyszczające. Do wyboru mamy także rytuały ujędrniające i redukujące pierwsze zmarszczki. Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się również pilates twarzy, czyli specjalny masaż relaksujący i ujędrniający skórę. W ofercie znajduje się także zabieg specjalny – witalność dla oczu. Ma on na celu odświeżenie okolic naszego spojrzenia, redukcję cieni oraz zmarszczek.

Każdy rytuał krok po kroku

 1. Oczyszczanie skóry.
 2. Dobranie odpowiedniego programu regeneracyjnego.
 3. Aromaterapia.
 4. Każdy zabieg, nawet na twarz, rozpoczyna się od masażu pleców.
 5. Masaż twarzy.
 6. Aplikacja indywidualnie dobranej maski.
 7. Użycie ogrzanych ręczników Oshibori nasączonych aromatycznym tonikiem.

Wyjątkowe połączenie naturalnych, zapachowych olejków pozwala na regenerację skóry całego ciała, a także pobudzenie naszych zmysłów. Jeśli marzysz o chwili relaksu, zdecyduj się na rytuały od Decleor w Regeneracja Spa w Poznaniu lub innym gabinecie współpracującym z marką kosmetyczną.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany