Urodziny najlepszego kumpla to okazja, aby podarować mu niepowtarzalny prezent. Wśród upominków, które są coraz chętniej wybierane, popularnością cieszą się takie, które podnoszą adrenalinę. Przyjacielowi można bowiem ofiarować voucher na skok na bungee, jazdę samochodem wyścigowym czy szaloną przejażdżkę off road terenówką. Pomysłem na prezent jest też paintball czy degustacja piwa.

Ekstremalne prezenty dla najlepszego kumpla

Przejażdżkę sportowym samochodem, np. marki Lamborghini czy Ferrari można zarezerwować na stronie: www.superprezenty.pl. Voucher na jazdę po torze wyścigowym ucieszy każdego miłośnika motoryzacji, a w szczególności nowoczesnych i szybkich aut. Po krótkim instruktażu przez pracownika toru, kierowca wykonuje ustaloną wcześniej ilość okrążeń.

Skok na bungee to prezent dla kumpla, który nie boi się ekstremalnych doświadczeń. Skoczek rzuca się w dół z kilkudziesięciu metrów, na elastycznej linie przyczepionej do stóp. Za dodatkową opłatą można zamówić sobie film albo zdjęcia uwieczniające skok.

Prezent dla fanatyka motoryzacji i szybkiej jazdy

Prezentem urodzinowym może być voucher na przejazd samochodem terenowym po specjalnie wydzielonej trasie. Zadaniem kierowcy jest pokonać odcinek drogi pełen wzniesień, błota i piaszczystego terenu. Na czas przejazdu w samochodzie znajduje się również instruktor, który dba o bezpieczeństwo uczestników zabawy.

Pomysł na urodziny – paintball

Paintball to doskonała zabawa na świeżym powietrzu, która polega na strzelaniu do siebie z karabinów nabijanych kulkami z farbą. Uczestnicy gry mają zadanie nie dać się postrzelić. Każdy gracz otrzymuje specjalny kombinezon oraz maskę na twarz, która chroni przed urazami. Zabawa odbywa się na otwartej przestrzeni, pełnej schronów, szałasów i wzgórz. Istnieje także możliwość gry tematycznej, która rozgrywa się według specjalnie opracowanego scenariusza. Optymalny czas trwania jednej rozgrywki paintballa trwa około 2 godzin.

Degustacja piwa

Oryginalnym urodzinowy upominkiem jest kurs wiedzy o piwie połączony z degustacją. W czasie spotkania uczestnik poznaje historię trunku, surowce z których jest wykonywany oraz proces jego powstawania. W ramach prezentu jubilat może spróbować kilku rodzajów piwa, np.: niemieckiego, belgijskiego, angielskiego, irlandzkiego czy czeskiego

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany