Jeżeli przepadasz za gra na konsoli Xbox i nie masz jeszcze wykupionego abonamentu Xbox Live Gold, warto zrobić to już teraz. Razem z abonamentem możemy nie tylko grać z innymi graczami z całego świata w rozgrywkach wieloosobowych, ale również możemy kupować gry jeszcze taniej i otrzymywać dostęp do wybranych z nich za darmo. Zanim jednak zdecydujesz się na zakupienie Xbox Live Gold, sprawdź z nami, jak zrobić to bezpiecznie!

Najlepiej wykupić abonament Xbox Live Gold bezpośrednio na stronie internetowej Microsoft lub przez swoje konto Xbox na konsoli. Wtedy zapłacimy za dostęp do usługi stałą cenę zależną od czasu korzystania z abonamentu – 29 złotych za 1 miesiąc, 79 złotych za 3 miesiące oraz 249 złotych za 12 miesięcy. Jednak są także sposoby na to, aby płacić za usługę Gold jeszcze mniej.

Abonament Xbox Live Gold jest sprzedawany nie tylko przez Microsoft oraz Xbox przez internet. Także możemy poszukiwać ofert w sklepach stacjonarnych, na przykład z grami i elektroniką, a także na różnych serwisach internetowych, które sprzedają doładowania.

Skupmy się tutaj na tych właśnie serwisach, które oferują nam często najniższe ceny. Przykładowo, za roczny abonament możemy wtedy zapłacić około 180-190 złotych zamiast 249 złotych, dlatego to duża obniżka. Zanim jednak się na nią skusimy, powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy konkretny serwis jest godny zaufania. Może zdarzyć się, że nasze pieniądze po prostu przepadną!

Jak znaleźć dobry serwis oferujący nam tanie abonamenty na konsole? Przede wszystkim warto sprawdzić informacje na forach internetowych poświęconych grom. Możemy też wybrać kilka serwisów i poszukać informacji na ich temat poprzez wpisanie do wyszukiwarki internetowej ich nazw. Gdy znajdziemy jakieś negatywne informacje na temat danego serwisu oferującego Xbox Live Gold, po prostu zrezygnujmy z zakupu i poszukajmy innej oferty.

Zatem zakupienie abonamentu Xbox Live Gold nie musi być wcale bardzo drogie – warto szukać promocji i rabatów, aby zapłacić jeszcze mniej.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany