Jeszcze kilkanaście lat temu uważano, że choć łysienie u mężczyzny nie wygląda atrakcyjnie, to jest naturalnym efektem starzenia się. W XXI wieku jest jednak zupełnie inaczej. Panowie posiadający bardzo widoczne zakola i prześwity skóry są gorzej odbierani od tych, którzy tego problemu nie mają. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach każdy może skorzystać z dorobku medycyny estetycznej i po prostu pożegnać ten problem raz na zawsze.

Gęste włosy i bujna fryzura to synonim męskości. Jest jakby objawem siły i dobrej płodności. Dlatego wiele kobiet zwraca uwagę głównie na fryzurę mężczyzny.

Transplantacja włosów – sposób na podniesienie męskiej atrakcyjności

Każdy pan, który nie czuje się dobrze z łysieniem, powinien zastanowić się nad podjęciem skutecznego i bezpiecznego leczenia. I nie chodzi tutaj o przyjmowanie nieprzebadanych suplementów czy wcieranie w skórę głowy nieskutecznych kosmetyków. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest przeszczep włosów.

Transplantacja włosów jest zabiegiem bezpiecznym, ponieważ szczep włosów pobiera się od samego pacjenta oraz skutecznym, bo metoda ta jest dobrze tolerowana przez organizm. Próbkę włosów bierze się z tyłu głowy lub innej owłosionej części ciała. Następnie dzieli się ją na wiele mniejszych i wszczepia w konkretne miejsca.

Zabieg może być wykonany u większości pacjentów. O zakwalifikowaniu konkretnej osoby do niego zawsze decyduje lekarz podczas konsultacji przedzabiegowej.

Gdzie wykonać zabieg?

Warto wybrać jeden z gabinetów znajdujących się na stronie www.tourmedica.pl, ponieważ są to kliniki cieszące się bardzo dobrą opinią i wieloletnim doświadczeniem. Pracują w nich wykwalifikowani lekarze, zachowujący najwyższe standardy.

W dzisiejszych czasach mężczyźni nie muszą odczuwać skrępowania lub wstydu z powodu pogłębiającej się łysiny. Wystarczy, że skorzystają ze skutecznego zabiegu przeszczepu włosów, który daje bardzo naturalne efekty i jest możliwy do wykonania prawie u każdego.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany