Jazda Subaru Impreza jest wymarzonym prezentem dla miłośników wyścigów rajdowych. Niezwykłe parametry pojazdu budzą podziw każdego fana motoryzacji. Przejazd Lamborghini i KTM X-BOW jest jeszcze szybszy, dzięki czemu wyzwala większe pokłady adrenaliny. Natomiast jazda gokartem jest świetnym prezentem dla syna, który marzy o karierze kierowcy wyścigowego.

Jazda Subaru Impreza po torze wyścigowym

Dla fanów szybkich aut idealną niespodzianką będzie jazda Subaru. Prezent ten jest realizowany na profesjonalnym torze wyścigowym, na którym uczestnik może osiągnąć maksymalne możliwości tej niebiesko złotej maszyny. Subaru Impreza WRX STI ma silnik o pojemności 2.5l i przyspiesza do „setki” w 5.7 sekund. Maksymalna prędkość, z jaką można się poruszać tym autem to 255 km/h, dzięki czemu samochód ten wielokrotnie zwyciężał w rajdach WRC. Tak więc jazda Subaru Impreza po idealnie dopasowanej nawierzchni będzie spełnieniem marzeń wielu kierowców. O bezpieczeństwo na torze zadbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają perfekcyjnie opanowaną specyfikę pojazdu oraz trasy. Jazda rajdowym samochodem po torze wyścigowym jest więc świetnym prezentem dla fanów motoryzacji, np. na urodziny ojca lub męża.

Przejazd Lamborghini versus KTM X-BOW

Każdy miłośnik sportowych aut będzie zachwycony gdy dostanie okazję przejażdżki Lamborghini Gallardo oraz bolidem KTM X-BOW. Ten pierwszy samochód przyspiesza do 100 km/h w 3.8 sekund, a drugi pojazd w 4 s. Jest to świetna okazja do porównania tych odmiennych aut na profesjonalnym torze wyścigowym. Uczestnik najpierw pokona jedno okrążenie Lamborghini, a następnie siądzie za stery bolidu. W obu przypadkach instruktor będzie czuwał na bezpieczeństwem jazdy na fotelu pasażera. Taka atrakcja jest realizowana na wielu torach wyścigowych w Polsce, m.in. w Warszawie (Ułęż, Słomczyn, Słabomierz), Poznaniu, Krakowie, Bednarach, Łodzi czy Trójmieście. Jest to pomysłowy prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń oraz fana motoryzacji.

Jazda gokartem po torze kartingowym

Dla miłośników Formuły 1 przejazd gokartem to świetny sprawdzian swojego refleksu i umiejętności do bycia kierowcą bolidu. To w ten sposób zaczynali karierę kierowcy ze światowej czołówki, tacy jak Robert Kubica, Felipe Massa czy Fernando Alonso. Dodatkowo jest to motoryzacyjna przygoda, która wyzwala niezłą dawkę adrenaliny. Jazda gokartem to zarazem najbezpieczniejszy z dostępnych sportów motoryzacyjnych. Przed przejazdem uczestnicy dostają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz znaczenia flag ostrzegawczych. Jest to niezapomniana przygoda, która idealnie pasuje jako prezent na urodziny syna lub męża.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany