Wieczór kawalerski to wydarzenie, którego nie mogą się doczekać wszyscy koledzy przyszłego pana młodego z samym zainteresowanym włącznie. Ostatni wieczór wolności to impreza, podczas której panowie nie myślą o konsekwencjach związanych z nadużyciem alkoholu, a w ich głowach liczy się tylko dobra zabawa. Jednak, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, należy zadbać o każdy szczegół. Koszulki na kawalerski – absolutny must have, który uświetni to niezwykłe wydarzenie. Jaki nadruk wybrać? Podpowiadamy!

Wieczór kawalerski – trzeźwym wstęp wzbroniony

Koszulki na kawalerski z takim nadrukiem zapewnią Wam powodzenie w każdym lokalu. Z pewnością wyróżnicie się z tłumu zwykłych imprezowiczów i tym samym będziecie królować na parkiecie. Dajcie porwać się zabawie i skorzystajcie z przywilejów, które niesie ze sobą to wydarzenie! Kto wie, może czeka Was darmowa kolejka w barze?

Teściowa albo zdrowie, wybór należy do Ciebie

Ten przezabawny slogan z pewnością rozbawi wszystkich dookoła – szczególnie, jeżeli wszyscy zgodnie wybierzecie takie koszulki na kawalerski. O problematycznej relacji pomiędzy zięciem, a teściową, opowiadane są kawały od wieków. Jedni powielają ten stereotyp, a inni wręcz przeciwnie – świetnie się odnajdują w swoim towarzystwie. Niezależnie od tego jak ta relacja kształtuje się w tym konkretnym przypadku, jedno jest pewne – uśmiejecie się do łez!

Don’t marry be happy!

Kolejna propozycja, dzięki której zwrócicie na siebie uwagę. Koszulka na kawalerski z nadrukiem „Don’t marry be happy” oznacza nic innego jak, „Nie żeń się, bądź szczęśliwy”. Ten model rozbawi nie tylko samego zainteresowanego, ale również przyszłą pannę młodą, która na pewno doceni kompanów ukochanego za poczucie humoru. Ponadto, ze względu na uniwersalność tego napisu, koszulkę tę możecie nosić również podczas zwykłych wyjść. Ktoś Wam zabroni?

Buy me a beer! My wedding is near, really!

O ile powyższe propozycje mogliście założyć wszyscy, to ten model koszulki na kawalerski jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla przyszłego pana młodego. Hasło „Kup mi piwo! Mój ślub jest blisko! Naprawdę!” to tekst, którym może się posługiwać jedynie on! W końcu to jego święto, a Wy jesteście jego obstawą!

Koszulki na kawalerski to znakomita propozycja, która jeszcze bardziej Was zjednoczy w trakcie zabawy. Zadbajcie o to, aby ten wieczór przeszedł do historii i stwórzcie niezapomniane wspomnienia. Męska solidarność ponad wszystko!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany