Gdybyśmy miały prześledzić historie bluzy, musiałybyśmy cofnąć się o co najmniej kilkadziesiąt lat. Dziś, mimo swojej banalności i prostoty wciąż znajdują swoje miejsce w coraz to nowszych kolekcjach modowych, zarówno męskich, jak i damskich. Jaką bluzę powinniśmy wybrać dla siebie, tak aby być z niej maksymalnie zadowolonymi? Sprawdźmy to wspólnie!

Czego Ci trzeba?

To, co wybierzemy, powinno głównie zależeć od naszych potrzeb. Najpopularniejszymi modelami są nadal proste i gładkie bluzy, które spisują się kapitalnie w wielu okazjach i okolicznościach. Nie tylko możemy zakładać ją do naszej pracy w biurze, zwłaszcza gdy nie obowiązuje nas surowy dress code. Czemu więc nie pozwolić sobie na chwilę luzu? Gdy natomiast nadejdzie czas na chwilę luzu, wcale nie musimy zmieniać naszej stylizacji i spokojnie możemy udać się do pubu czy restauracji i nikt nie oceni nas jako źle ubranych!

Do wyboru do… wzoru?

Bluzy nie muszą być zawsze proste i dla niektórych z was – nudne! Dziś coraz odważniej stawia się na najróżniejsze nadruki, które świetnie wyrażą to, co lubimy! Jedne z nas mogą wybrać proste nadruki z nazwą marki w najróżniejszej konfiguracji, a inna grupa kobiet wybierze zapewne coś bardziej skomplikowanego, jak powtarzające się motywy, czy nawet humorystyczne elementy nawiązujące do popkultury! Dodatkowo możemy poszukać w najróżniejszych sklepach całkowicie odmiennych opcji takich jak bluzy z kapturami, bez czy nawet modele asymetryczne, które na przykład opadają na jedno z naszych ramion, To dość duży wybór, prawda?

Kwestia materiału

Tym, co jednak jest najważniejsze przy zakupie bluzy, jest jej materiał. To właśnie ta kwestia jest kluczowa dla naszego komfortu! Jeżeli tylko możemy, powinnyśmy zdecydować się na maksymalnie wysoki procent bawełny, gdyż to ona sprawi, że będziemy czuć się komfortowo, a nasza skóra będzie mogła oddychać. Dziś jednak bardzo o to ciężko, gdyż znacznie łatwiej będziemy mogli znaleźć egzemplarze z dużym procentem poliestru, będącym tworzywem sztucznym. Z jednej strony, takie bluzy pierze się znacznie prościej, jednak chyba zależy nam na maksymalnym komforcie, prawda Panie?

Podsumowanie

Wybór odpowiedniej bluzy wcale nie musi być taki trudny! Wystarczy, że określimy to, czego potrzebujemy i jaką stylistykę preferujemy, a już wtedy będziemy wiedzieć, co jest nam pisane. Czy gładkie, czy z nadrukami – jesteśmy pewne, że wasz wygląd będzie iście nienaganny!

Markowe bluzki damskie znajdziesz na https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-dlugi-rekaw

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany