Jak przetrwać wakacje?

Koniec roku szkolnego to dla dzieci i młodzieży najlepszy moment w roku. Rozpoczynające się wakacje oznaczają okres wolny od zajęć w szkole, wczesnego wstawania, odrabiania lekcji, sprawdzianów, klasówek i innych obowiązków. Wreszcie można odpoczywać, cieszyć się letnią pogodą a przede wszystkim wyjechać z domu na wczasy, obóz czy kolonie. Dzieci mają do dyspozycji aż 2 miesiące wolnego. Co innego pracujący dorośli, którzy w czasie wakacji mogą zaplanować co najwyżej dwu czy trzytygodniowy urlop. Pozostały czas również trzeba odpowiednio wypełnić, aby zapewnić dzieciom opiekę, ale także wykorzystać czas wakacji na rozwijanie ich pasji, poznawanie nowych miejsc i uczenie samodzielności podczas pobytu poza domem. W najlepszej sytuacji są dzieci, które mogą liczyć na pobyt u dziadków, ale chyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że wyjazd w grupie rówieśników również ma wiele zalet. Niestety takie wakacje nie zawsze są tanie.

Dla wielu osób wypełnienie dzieciom czasu wolnego od szkoły stanowi duże wyzwanie. I problemem nie jest tylko niedostateczna liczba dni urlopu, ale także możliwości finansowe rodziców. Opłacenie wakacji dla dzieci to wydatek powyżej tysiąca złotych za pobyt na koloniach czy obozie w okresie dwóch tygodni. Często jednak nie ma innego wyjścia i aby przetrwać 2 letnie miesiące, trzeba taki wyjazd dziecku zapewnić.

Wakacje za pożyczone pieniądze

Koszty wyjazdu wakacyjnego dla dziecka często nie mieszczą się w domowym budżecie. Ratunkiem w takich sytuacjach może być pożyczka na wakacje. Aby pożyczyć brakującą kwotę na wakacje wystarczy dostęp do Internetu. Na stronie https://www.wonga.pl/mala-pozyczka-na-wakacje złożenie wniosku trwa kilka minut. Formularz jest prosty a dalsze kroki wniosku aż do otrzymania pożyczki na konto odbywają się bez wychodzenia z domu i spotkania z pracownikami firmy. W łatwy i szybki sposób można otrzymać pożyczkę na wyjazd, a z decyzją o jej zaciągnięciu można poczekać do ostatniej chwili.

Spłacanie pożyczki na wakacje

Pożyczka na wakacje w wonga.pl może być krótkoterminowa lub ratalna. Pierwsza z nich musi być spłacona w ciągu 60 dni. Jeśli więc brakująca kwota jest na tyle niska, że spłata będzie możliwa w czasie 2 miesięcy, warto rozważyć ten wariant. Wonga.pl gwarantuje wyjątkowo atrakcyjny koszt takiej pożyczki osobom wnioskującym po raz pierwszy. Całkowity koszt pierwszej pożyczki krótkoterminowej wynosi tylko 10zł. W przypadku pożyczania na wakacje wyższej kwoty, która pozwoli na przykład dofinansować wyjazd dla całej rodziny, lepsza i mniej obciążająca budżet domowy może być pożyczka ratalna. Wtedy całość pożyczonej kwoty rozkładana jest na spłatę przez 12 miesięcy.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany