W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca może otrzymać darmowy terminal karty płatniczej. Co daje udział w programie i jak się do niego zakwalifikować?

Polacy na potęgę płacą bezgotówkowo. W naszym kraju rośnie nie tylko popularność transakcji dokonywanych kartą płatniczą, metodą zbliżeniową, ale także… smartfonem i za pomocą systemu BLIK.

Jak pokazują wyniki licznych badań, Polacy cenią sobie płatności bezgotówkowe m.in. ze względu na szybkość dokonywanych transakcji i ich bezpieczeństwo. Konsumenci nie muszą bowiem nosić przy sobie portfela wypełnionego monetami i banknotami. Co więcej, klienci korzystający z karty płatniczej nie mają też obaw, że podczas zakupów zabraknie im gotówki.

Konsumenci biorący udział w badaniach i ankietach zauważają również, że chętniej płaciliby kartą, gdyby mieli taką możliwość. Tymczasem, jak się okazuje, nie zawsze mogą obyć się bez gotówki na targach, bazarach, w małych sklepach osiedlowych i w firmach transportowych, a także w wielu salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

Jak otrzymać darmowy terminal bez abonamentu?

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa największych w Polsce agentów rozliczeniowych i wydawców kart przy udziale Związku Banków Polskich i sektora publicznego. Program skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które do tej pory – lub przez ostatnich 12 miesięcy – nie przyjmowali w swoich placówkach płatności bezgotówkowych. Ma on na celu wsparcie przedsiębiorców i ułatwienie im dostępu do terminali płatniczych. Jak przystąpić do programu i otrzymać terminal płatniczy bez abonamentu?

By otrzymać terminal za 0 zł w pierwszej kolejności należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać odpowiedni, dopasowany do potrzeb firmy terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie i – po przejściu weryfikacji – czekać na kuriera z dostawą terminala płatniczego.

Udział w programie jest bezpłatny. W jego ramach przedsiębiorca może otrzymać do trzech darmowych terminali płatniczych – zarówno w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej. Co więcej, przez 12 miesięcy nie płaci prowizji od sprzedaży dokonywanych kartą płatniczą; nie płaci także za instalację urządzeń. Ponadto przedsiębiorcom oferowane jest wsparcie techniczne. By dowiedzieć się więcej na temat programu i uzyskania darmowych terminali płatniczych wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/oferta/.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany